#menu-item-817

Zostań naszym klientem

Będąc naszym klientem biznesowym, możesz składać zamówienia w dogodnym dla Ciebie momencie i czasie. Platforma przede wszystkim umożliwia sprawne składanie większych zamówień, dzięki zbiorczej funkcji zamawiania produktów z całego naszego asortymentu. To tylko kilka cech, na których skupiliśmy swoją uwagę, tworząc platformę w trosce o Nasz wspólny biznes.

Platforma B2B „ Join us for more business experience” jest nową jakością obsługi i sprzedaży, odbywającej się za pośrednictwem systemu. Umożliwia zautomatyzowanie działań współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi.

Platforma została stworzona w trosce o zadowolenie klienta, możliwość zaangażowania się w procesy biznesowe i zwiększenia kontroli nad nimi. Wiemy, że klienci B2B cenią czas, stąd nasza firma, dzięki uproszczonemu procesowi zamówień, pozwala realizować bieżące zakupy, tak, aby w jak najprostszy sposób móc złożyć zamówienie, stworzyć listę zapotrzebowań najczęściej kupowanych produktów lub ponawiać swoje zamówienia za pomocą kilku kliknięć.

Wypełnij formularz