#menu-item-817
Nowa linia produktów Waterform dedykowana tematyce ochrony środowiska.

Zbiorniki na wodę deszczową oraz niezbędne akcesoria zostały stworzone w odpowiedzi na tematykę ochrony Naszej planety.

https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/bg2.webp
https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/bgm.webp

Szeroka gama produktów skupia się na możliwie efektywnym magazynowaniu oraz przechowywaniu wody deszczowej w ogrodzie własnego domu, umożliwiając w pełni samodzielne nawadnianie własnych ogrodów z wykorzystaniem 100% wody pochodzącej z opadów deszczowych.

Z serią produktów Waterform podlewanie kwiatów czy ogrodowych upraw już nigdy nie będzie takie samo, ponieważ każda zebrana kropla podczas deszczu uczyni Naszą planetę szczęśliwszą każdego dnia suszy.

Pobierz katalog

Waterform – Rain Drop for better tomorrow.

Tube

Zbiornik na wodę deszczową Tube cechuje nie tylko estetyczny wygląd lecz także funkcjonalność. Głęboka pojemna pokrywa może posłużyć za kwiatową misę na ulubione byliny. Zbiornik wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, dwa miejsca do przymocowania rury spustowej z rynny oraz dwa otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Maze

Zbiornik na wodę deszczową Maze o powierzchni uszlachetnionej łagodnie falującymi poziomymi żłobieniami, cechuje nie tylko dekoracyjny wygląd lecz także funkcjonalność. Głęboka pojemna pokrywa może posłużyć za kwiatową misę na ulubione byliny czy zioła. Zbiornik wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, dwa miejsca do przymocowania rury spustowej z rynny oraz dwa otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Aquacan Baby

Najmniejszy zbiornik na wodę deszczową z kolekcji Aquacan. Forma jest inspirowana antyczną sztuką użytkową, dzięki czemu produkt ten cechuje nie tylko wysoka funkcjonalność, lecz także niezwykle estetyczny wygląd. Zbiornik wyposażony jest w pokrywę i wkład do którego można posadzić rośliny lub zioła. Posiada dwa miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien oraz dwa otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Aquacan 440 l

Największy zbiornik na wodę deszczową z kolekcji Aquacan. Forma jest inspirowana antyczną sztuką użytkową. Produkt ten cechuje wysoka funkcjonalność i bardzo duża pojemność. Zbiornik wyposażony jest w pokrywę i wkład do którego można posadzić rośliny lub zioła. Posiada dwa miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien oraz dwa otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Smooth 160

Praktyczna i prosta forma zbiornika na wodę deszczową Smooth wpisuje się w każdy styl ogrodu. Dodatkowym atutem są gładkie ściany, które umożliwiają nawiercenie otworów spustowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Pokrywa posiada dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed niepożądanym otwarciem, zwłaszcza przez dzieci. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Smooth 200

Praktyczna i smukła forma zbiornika na wodę deszczową Smooth o pojemności 200 L wpisuje się w każdy styl architektoniczny. Dodatkowym atutem są gładkie ściany, które umożliwiają nawiercenie otworów spustowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Pokrywa posiada dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed niepożądanym otwarciem, zwłaszcza przez dzieci. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Smooth 210

Praktyczny zbiornik na wodę deszczową Smooth o kielichowatej bryle, wpisuje się w każdy styl ogrodu. Dodatkowym atutem są gładkie ściany które umożliwiają nawiercenie otworów spustowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Pokrywa posiada dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed niepożądanym otwarciem, zwłaszcza przez dzieci. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Peruno

Nowoczesny w formie zbiornik do gromadzenia wody opadowej Peruno poza funkcją użytkową, stanowi oryginalny akcent na tle architektury domu i ogrodu. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiercenia otworów spustowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Pokrywa posiada dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed niepożądanym otwarciem, zwłaszcza przez dzieci. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Peruno Set

Nowoczesny w formie zbiornik do gromadzenia wody opadowej Peruno poza funkcją użytkową, stanowi oryginalny akcent na tle architektury domu i ogrodu. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiercenia otworów spustowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Pokrywa posiada dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed niepożądanym otwarciem, zwłaszcza przez dzieci. Wyposażona w kompletny zestaw doprowadzający i odprowadzający wodę. Rynnowy filtr oczyszcza doprowadzaną deszczówkę. Usadowienie beczki na stabilnej podstawie umożliwia swobodne nalanie wody do konewki lub wiadra.

Zobacz

Aqua Tower 350 l

Modernistyczna bryła zbiornika na wodę deszczową Aqua Tower z powodzeniem wpisze się w nowoczesną architekturę domu. Zbiornik wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, cztery miejsca do przymocowania rury spustowej z rynny oraz cztery otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Aqua Tower 450 l

Kubiczny w formie zbiornik na wodę deszczową Aqua Tower uatrakcyjni nowoczesną architekturę domu i otoczenia. Zbiornik wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, cztery miejsca do przymocowania rury spustowej z rynny oraz cztery otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Aqua Tower 650 l

Praktyczny i kubiczny w formie zbiornik na wodę deszczową Aqua Tower o największej pojemności dostępnej w naszej ofercie, uatrakcyjni nowoczesną architekturę domu i otoczenia. Zbiornik wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, cztery miejsca do przymocowania rury spustowej z rynny oraz cztery otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Tower Stone 350 l

Tower Stone to praktyczny zbiornik na wodę deszczową o wyraźnie posegmentowanej bryle. Frontowa ściana zbiornika posiada dekoracyjny motyw kamienia, a jej forma i modny, neutralny kolor z powodzeniem wpisuje się w trendy współczesnej architektury. Produkt wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, cztery miejsca do przymocowania rury spustowej z rynny oraz cztery otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Tower Stone 500 l

Tower Stone to praktyczny i bardzo pojemny zbiornik na wodę deszczową o wyraźnie posegmentowanej bryle. Frontowa ściana zbiornika posiada dekoracyjny motyw kamienia, a jej forma i modny, neutralny kolor z powodzeniem wpisuje się w trendy współczesnej architektury. Produkt wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, cztery miejsca do przymocowania rury spustowej z rynny oraz cztery otwory gwintowane na kran lub szybkozłączkę do montażu węża ogrodowego. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Woodcan

Forma zbiornika na wodę deszczową Woodcan inspirowana jest tradycyjnymi drewnianymi beczkami na wodę. Zbiornik wyposażony jest w górny otwór z pokrywą oraz pojedynczy otwór gwintowany na kran lub węża ogrodowego na szybkozłączkę. To praktyczne i ekologiczne rozwiązanie do każdego ogrodu. Dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform.

Zobacz

Icans 8

Wyjątkowo praktyczny innowacyjny zestaw łączenia ze sobą zbiorników na wodę. System umożliwia szybkie gromadzenie wody deszczowej w dwóch lub kilku zbiornikach na jednym przyłączu rynnowym.

Zobacz