#menu-item-817

O nas

Firma Prosperplast powstała w 1993 roku jako producent estetycznych i praktycznych przedmiotów z tworzyw sztucznych do domu i ogrodu. Są to m.in. donice, kompostowniki, skrzynki narzędziowe i artykuły dla dzieci. Od samego początku staramy się być w swojej branży możliwie jak najbardziej innowacyjni, przewidujący trendy oraz zaangażowani we współpracę z Klientami.

Polski producent
o globalnym zasięgu

Skupienie na potrzebach Klientów skutkuje tym, że marka Prosperplast obecna jest w ponad 80 krajach. Nasze produkty powstają w Polsce w trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych, dzięki czemu możemy stale monitorować ich jakość wykonania.

państw do których sprzedajemy
rok założenia
m2
powierzchni magazynów

Ułatwiona logistyka

Posiadamy także centra logistyczne w Niemczech i Czechach oraz biura handlowe w Europie. Sprawia to, że jesteśmy bliżej naszych Klientów i tym samym możemy sprawniej do nich docierać. Pomaga w tym również własna flota pojazdów o różnej ładowności, dzięki której ułatwiamy logistykę dostaw.

https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/kwiotek-1.webp
https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/kwiotek-mobile-1.webp

Produkty z plastiku przyjazne środowisku

Produkcja bazująca na tworzywie sztucznym (np. pod postacią polipropylenu), to wbrew obiegowej opinii technologia przyjazna środowisku. Plastik jest materiałem, który można wielokrotnie wykorzystywać.
Bazując na surowcach pozyskanych z recyklingu tworzymy produkty, które cechują się dużą wytrzymałością i długą żywotnością.
W efekcie służą one konsumentom przez lata.

Więcej o Green Activity

Tworzymy trendy

Trafne i przemyślane decyzje podjęte we wcześniejszych latach zaowocowały inwestycjami w najnowocześniejsze maszyny i ekologiczne technologie produkcji. Skupiamy się także na nawiązywaniu współpracy z światowej klasy projektantami, dzięki którym to nasza firma wyznacza i kreuje nowe trendy oraz inwestuje w najlepsze wzornictwo.

https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/o_nas_trendy.webp
https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/showroom_mobile-1.webp

Artykuły z tworzyw sztucznych wyznaczające nowe trendy

Misją Prosperplast jest tworzenie wyrobów praktycznych, użytecznych i estetycznych.
Nasze produkty cechują się nowoczesnym wykonaniem, zgodnym z trendami pojawiającymi się na światowych rynkach.
Jesteśmy pionierami w zakresie wzornictwa. Kolejne serie produktów wyznaczają standardy w zakresie estetyki domów i ogrodów. Jednocześnie nowe kolekcje dążą do zapewnienia funkcjonalności umożliwiającej wygodę użytkowania.

 

Zobacz Showroom