#menu-item-817

ECO Wood Collection

Nowa seria produktów zawierająca do 33% naturalnego drewna.

https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/05/Mask-Group.png
https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/05/Mask-Group.png

Doniczki

 

ECO WOOD

 

Zaawansowana technologia recyklingu odpadów naturalnych, uzyskanych w wyniku obróbki drewna, pozwala nam na wykorzystanie go jako unikalnego i oryginalnego komponentu do produkcji kolekcji Eco Wood. Nowa kolekcja ma nowe kształty oraz kolory, a jej produkty zawierają aż do 33% naturalnego drewna.

Doniczka Ryfo ECO Wood

Okrągła doniczka, która swoją ciekawą fakturą przełamie monotonię w każdej przestrzeni. Poziome linie uformowane na doniczce sprawiają, że wygląda elegancko i nietuzinkowo. Ponadto, kolekcja zawiera aż 33% naturalnego drewna, co skutkuje łatwiejszą biodegradowalnością produktu.

Zobacz

Doniczka Gracia Low ECO Wood

Gładkie wykończenie i prosta forma doniczki Gracia Low ECO Wood sprawia, że ​​pasuje ona do każdej przestrzeni. Dodając nogi o wyglądzie drewna, wprowadziliśmy klasyczny akcent do jej współczesnego wzoru, sprawiając, że seria Gracia jest ponadczasowa. Gracia jest dostępna w wielu wariantach, z nóżkami oraz bez.

Zobacz

Doniczka Gracia Tubus ECO Wood

Wzbogać swoje zielone aranżacje z doniczką Gracia Tubus z kolekcji ECO Wood. Gładkie i łagodne wykończenie uzupełni minimalistyczne przestrzenie i stonuje żywe aranżacje.

Zobacz

Doniczka Sandy Round ECO Wood

Ażurowa donica Sandy Round ECO Wood ciekawie eksponująca swoją strukturę. Wyposażona jest we wkładkę chroniącą przed wysypywaniem się ziemi. Kolekcja w delikatnym neutralnym kolorze ozdobi każdą przestrzeń.

Zobacz

Doniczka Splofy ECO Wood

Okrągła doniczka z kolekcji Splofy ECO Wood, której faktura sprawia wrażenie miłej w dotyku. Kolekcja w delikatnej, neutralnej kolorystyce.

Zobacz

Doniczka Urbi Square ECO Wood

Dzięki wykorzystaniu do produkcji naturalnego drewna, nasze donice łączą w sobie naturalne piękno i ponadczasową elegancję. Stylowa i elegancka gama Urbi Square ECO Wood zawiera teraz do 33% naturalnego drewna. Prosty projekt dedykowany minimalistycznym aranżacjom.

Zobacz

Doniczka Rato Square ECO Wood

Wysoka donica Rato Square ECO Wood o fakturze przypominającej naturalny splot rattanowy, w klasycznej, czystej formie, pozwala na swobodne kreowanie niepowtarzalnych wnętrz i przestrzeni wokół domu.

Zobacz

Doniczka Tubus Slim ECO Wood

Elegancki, charakterystyczny i minimalistyczny styl doniczki Tubus Slim ECO Wood. Prosty design i ponadczasowa elegancja to główne cechy stylistyczne nowej linii Eco. Co więcej, Tubus Slim Eco Wood zawiera wkładkę, która zmniejsza ilość potrzebnego kompostu.

Zobacz

Doniczka Tubo P ECO Wood

Doniczka w kształcie cylindra, wykonana jest z materiału zawierającego do 33% naturalnego drewna, co skutkuje łatwiejszą biodegradowalnością. Prosta forma donicy Tubo P ECO Wood dodaje harmonii nowoczesnym przestrzeniom. Doniczka jest w zestawie z dołączaną podstawką.

Zobacz

https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/Mask-Group-10.png
https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/05/koszemobile-1.png

Kosze dekoracyjne

 

ECO WOOD

 

Kosze dekoracyjne z kolekcji ECO WOOD to nowoczesny i bardzo praktyczny dodatek do wnętrza. Produkty z tej kolekcji zawierają 33% naturalnego drewna, co skutkuje łatwiejszą biodegradowalnością. Ażurowe konstrukcje mają lekką formę, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Ich lekkość w połączeniu z mnogością zastosowań sprawia, że ​​możesz zmieniać ich przeznaczenie w zależności od aktualnych potrzeb.

Kosz Zanzi ECO Wood

Harmonia proporcji i elegancki kształt sprawiają, że linia ta jest idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza i otoczenia domu. Wykonane są z lekkiego, a zarazem wytrzymałego materiału zawierającego do 33% naturalnego drewna, łatwego w utrzymaniu czystości i odpornego na warunki atmosferyczne.

Zobacz

Kosz Zoe ECO Wood

Harmonia proporcji i elegancki kształt sprawiają, że linia ta jest idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza i otoczenia domu. Wykonane są z lekkiego, a zarazem wytrzymałego materiału zawierającego do 33% naturalnego drewna, łatwego w utrzymaniu czystości i odpornego na warunki atmosferyczne.

Zobacz

Kosz Uniqubo ECO Wood

Harmonia proporcji i elegancki kształt sprawiają, że linia ta jest idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza i otoczenia domu. Wykonane są z lekkiego, a zarazem wytrzymałego materiału zawierającego do 33% naturalnego drewna, łatwego w utrzymaniu czystości i odpornego na warunki atmosferyczne. Uniqubo posiada zdejmowaną pokrywę, która umożliwia szeroki wachlarz zastosowań.

Zobacz

https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/03/Mask-Group-14.png
https://dev.prosperplast.pl/wp-content/uploads/2022/05/sortibox_mobile-2.jpg

Kosze do segregacji

 

ECO WOOD

 

Segregacja odpadów to pierwszy krok w kierunku ulepszania naszej planety. W tym właśnie celu opracowaliśmy kosz do segregacji odpadów Sortibox. Patrząc w przyszłość, zaczęliśmy tworzyć produkty bardziej przyjazne dla środowiska.

ECO Wood Collection, to kolekcja, która zawiera do 33% naturalnego drewna, co skutkuje łatwiejszą biodegradowalnością. Sortibox jest teraz dostępny w tym przyjaznym dla środowiska materiale w zestawie trzy lub cztero litrowych pojemników.

Kosz do segregacji odpadów
Sortibox ECO Wood

Sortibox z kolekcji ECO Wood jest dostępny w zestawie trzech 25 litrowych koszy, które posiadają klapkę na górze pokrywy. Model posiada specjalne wytłoczenia w pokrywach oraz wgłębienia w korpusach, dzięki którym z łatwością można zestawić je w szeregi lub stabilne słupki. Kolorowe naklejki w zestawie można przykleić na pokrywach wskazują rodzaje sortowanych odpadów.

Zobacz

Kosz do segregacji odpadów
Sortibox ECO Wood

Sortibox z kolekcji ECO Wood jest dostępny w zestawie czterech 25 litrowych koszy, które posiadają klapkę na górze pokrywy. Model posiada specjalne wytłoczenia w pokrywach oraz wgłębienia w korpusach, dzięki którym z łatwością można zestawić je w szeregi lub stabilne słupki. Kolorowe naklejki w zestawie można przykleić na pokrywach wskazują rodzaje sortowanych odpadów.

Zobacz